Prenumerata

 

Szanowni Państwo, Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy „Świata Problemów”,

w tym roku „Świat Problemów” obchodzi 30-lecie swojego istnienia, i niestety, jest to także czas, w którym Fundacja ETOH zmuszona jest do zakończenia działalności pisma w dotychczasowej formule ze względu na brak kontynuacji dofinansowania przez dotychczasową instytucję publiczną. W grudniu 2023 roku ukaże się więc ostatni papierowy numer miesięcznika „Świat Problemów”. 

Był to dla nas bardzo inspirujący czas. Jako Wydawca, Redakcja i Czytelnicy byliśmy świadkami wielu zmian w obszarze uzależnień zarówno w kwestiach prawnych, jak i standardów pomagania osobom borykającym się z problemem uzależnienia i ich rodzinom. Staraliśmy się, aby wiedza i informacje przekazywane na łamach pisma były aktualne, pochodziły od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, inspirowały do podejmowania nowych wyzwań w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień. 

Pokazywaliśmy dobre praktyki realizowane w samorządach lokalnych i w poszczególnych placówkach. Byliśmy na najważniejszych konferencjach. Staraliśmy się być łącznikiem między teorią a praktyką działania.

Dziękuję Zespołowi Redakcyjnemu, tworzącemu pismo, za pracę i zaangażowanie, Autorom artykułów za wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzieliliście się z Czytelnikami „Świata Problemów”. Ale przede wszystkim dziękuję Czytelniczkom i Czytelnikom pisma, którzy trwali z nami przez lata. Za Wasze uwagi, podpowiedzi, dobre słowa i konstruktywną krytykę. Za to, że… BYLIŚCIE.

Nadal będzie istniała strona internetowa www.swiatproblemow.pl, na której bezpłatnie będą udostępniane najbardziej interesujące teksty, które do tej pory ukazały się w piśmie. Będziemy starali się publikować także nowe teksty. 

Nieustająco zapraszam Państwa na szkolenia stacjonarne i online organizowane przez Fundację i do prenumerowania (wersja papierowa lub e-wydanie) naszego drugiego miesięcznika „Remedium”!

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Łukaszyńska

Dyrektor Zarządu Fundacji ETOH – Wydawca miesięcznika „Świat Problemów”